Soprema Go To Zero

Let's go to ZERO

Sector: Projectontwikkeling Serverbeheer Branding Webdevelopment

Op tour met de E-VAN voor een duurzamer klimaat

Soprema heeft zich al vele jaren toegewijd aan thema’s zoals klimaatverandering en energievoorziening.

In het jaar 2024 gaat Soprema, in samenwerking met diverse partners, op tournee met een supercoole (elektrische) E-VAN vol frisse ideeën. Aan boord vind je niet alleen de nieuwste snufjes op het gebied van circulair bouwen, maar ook high-tech gadgets zoals exoskeletons, AI cameratechnieken, drones en helemaal elektrische bedrijfswagens.

Ga naar website

De uitdaging

Een nieuwe campagne-website bouwen voor het Go To Zero project die niet alleen informatief is, maar ook inspireert en activeert. Dat was onze uitdaging!

Projectinformatie

Klant

Soprema Go To Zero


Sector

Projectontwikkeling


Diensten

Serverbeheer, Branding, Webdevelopment

Onze oplossing

Voor Soprema mochten we een nieuwe website rond haar duurzaamheidscampagne bouwen. Klanten kunnen via dit interactieve platform de E-van volgen, waardoor ze altijd op de hoogte zijn van de laatste ontwikkelingen. Dit platform biedt ook de mogelijkheid om direct vragen te stellen en deelnameformulieren in te vullen, en zorgt voor een verbeterde klantbeleving en versterkt de band tussen Soprema en haar klanten.

Via deze nieuwe campagnewebsite van Go To Zero kan Soprema haar klanten beter informeren over duurzaamheid en vergroening.

  • Zie waar de E-van zich bevindt en wanneer deze bij jou in de buurt is
  • Blijf op de hoogte van het laatste nieuws rondom de E-van en Soprema's diensten
  • Stel je vragen via de website en krijg snel antwoord van het Soprema-team

Bekijk de website van Soprema Go To Zero

Schermafbeelding - Soprema Go To Zero

Heb je hulp nodig bij je project?

Neem contact op, en krijg vrijblijvend advies
Dit veld is voor validatiedoeleinden en moet ongewijzigd blijven.

Meer interessante cases