Huis de Kleve
Voel je stralend met mooie verzorgde handen en voeten
Jouw gespecialiseerde pedicure- en nagelstyliste.
Huis De Kleve in schilde is een nagelstudio gespecialiseerd in zowel Esthetische als Medische pedicure tot zelfs Spa behandelingen. Sinds 2014 helpt ze haar klanten met specifieke verzorging en adviezen, nu was het tijd voor de digitale sprong!
Onze oplossing
Voor Huis de Kleve mochten we een online systeem ontwikkelen waarbij klanten afspraken kunnen inplannen en online producten kunnen aankopen. Daarnaast hebben we een tijdloze en visueel aantrekkelijke website gebouwd, die het aanbod en diensten op een duidelijke manier weergeeft.
Online afsprakensysteem
Nieuwe website
Project info
Klant
Sector
Zorg- en schoonheidssector
Uitgewerkte punten
Webdevelopment, Branding, Logo creatie
Het resultaat
Preview de website van Huis de Kleve
👋 Vrijblijvende even kennismaken?
Stuur een mailtje, of plan meteen een afspraak!
Onze partners aan het woord
willy beuls
alles wordt tot in de puntjes afgewerkt
Mara Bisceglia
Wat een top service!
Bedankt Wout !
Jens Jansen
Zeer professioneel en een vlotte samenwerking
Sandra Eberhardt
Funkhaus is een kleinschalige organisatie die echt het verschil maakt. Vanaf het eerste contact merk je dat ze niet alleen professioneel zijn, maar ook oprecht meedenken in het hele proces. Ze luisteren aandachtig naar je wensen, geven eerlijk advies en zoeken samen naar de beste oplossing.
Wat vooral opvalt, is hun klantgerichte aanpak: communicatie verloopt vlot, afspraken worden nagekomen en je voelt je als klant echt gehoord. De samenwerking verloopt transparant en aangenaam, waardoor het hele traject niet alleen efficiënt maar ook inspirerend aanvoelt.
Daarnaast leveren ze mooi en kwalitatief werk af, met oog voor detail en een sterke creatieve visie. Je merkt dat ze passie hebben voor wat ze doen en dat vertaalt zich duidelijk in het eindresultaat.
Kortom: een betrouwbare partner die professionaliteit combineert met een persoonlijke aanpak. Zeker een aanrader voor wie op zoek is naar een team dat meedenkt en kwaliteit levert.
Peter Claes
Ik contacteerde Wout in het kader van een mini RFP waar hij in een selectie van 13 concurrenten als beste uitkwam. Hij was niet de goedkoopste maar stak met kop en schouders boven de concurrentie uit wat betreft reactiesnelheid, helderheid, transparantie, hulpvaardigheid en luisterbereidheid.
Vanaf de start van mijn project bleken het net deze kwaliteiten te zijn die er voor zorgden dat elke vraag, elke suggestie en de talloze keren dat ik van gedacht veranderde door Wout rustig en open werden opgevangen en opgelost.
Hij slaagde er telkens in om mijn soms verwarde suggesties helder te krijgen, enkele oplossingen aan te bieden en ze daarna vooral bliksemsnel te implementeren (in sommige gevallen zelfs “on the spot”).
Zijn communicatie is rustig, vriendelijk, nooit belerend of onnodig gecompliceerd. Hij is laagdrempelig, steeds bereikbaar en komt zijn afspraken na.
Hij zal ook zijn visie op bepaalde beslissingen uitleggen en met de nodige diplomatie omkaderen.
Hij hield me bij elke stap op de hoogte van de vooruitgang die hij had geboekt, de next steps en van de acties die ik zelf nog diende te ondernemen.
En het resultaat is een website die vlekkeloos draait en waar ik ongelooflijk fier op kan zijn. NPS 10/10.
Koen Van den Abeele
Top service!
Aanrader voor iedereen die op zoek is naar betrouwbare & eerlijke marketingondersteuning met een creatieve touch!👌
David Demuynck
De samenwerking met Funkhaus verliep perfect. Ze zijn erin geslaagd om een mooie website te bouwen die volledig aansluit bij onze doelstellingen. We raden de services van Funkhaus ten zeerste aan!
Geert Berden
Als je sterk potentieel uit de zorgsector samenbrengt met de bijzondere expertise van Funkhaus uit de ICT -sector is het resultaat meer dan de moeite… 👊
Christoph Strijbos
Wout en zijn team zijn ongelooflijk professioneel in elke stap van het proces, van brainstorming tot aflevering van de website.
Altijd met respect en duidelijke communicatie.
Ik kan Funkhaus ten zeerste aanraden!
Annelies Belsack
In onze samenwerking met Funkhaus namen wij de website van UNICHIR vzw onder handen.
Funkhaus stond in voor de webstrategie en het ontwerp, geïnspireerd op het nieuwe UNICHIR-logo. Dit design werkten ze daarna technisch uit tot de gloednieuwe website.
DSC was verantwoordelijk voor de fondsenwervende strategie en de content.
Zij leverden ons een handige custom WordPress template aan, zodat wij zelf eenvoudig content kunnen toevoegen op de website. De template werkt heel makkelijk.
De opdracht werd tot in de puntjes afgewerkt. Hun aanpak was gestructureerd en vlot.
Funkhaus is ook heel bereikbaar voor extra vragen en gaat die extra mile voor zijn klanten.
Uw project is absoluut in goede handen bij Funkhaus!
Wij zijn tevreden over de aanpak, de opvolging en natuurlijk ook het eindresultaat.
Bedankt, Wout en het Funkhaus-team, en wij zien jullie graag terug bij een volgend project.